گروه صنعتی نوین سازان

ایران نوین سازان

 

 

 

ورق فوم  PVC (فومیزه ) با ویژگی  ضد خوردگی، ضد رطوبت، ضد کپک، غیر جاذب، سوراخ کاری آسان ، اره کردن، برنامه ریزی، شکل دهی آسان گرم، پردازش خمشی حرارتی و سایر ویژگی ها، به طور گسترده در مبلمان، کابینت ها استفاده می شود. کابینت حمام، صفحه نمایش قفسه، هسته جعبه، دکوراسیون داخلی و خارجی، مصالح ساختمانی، مواد شیمیایی و زمینه های دیگر با صنعت تخته.

ورق فوم  پی وی سی به مواد اولیه برای تخته سلوکای پی وی سی، با توجه به طراحی مبلمان چوبی و پردازش تولید اولیه محصولات پی وی سی اشاره دارد. برای چاپ، منبت، لمینیت برای سطح تخته، همچنین دارای ویژگی های بازدارنده شعله، رطوبت، مقاومت در برابر اسید و قلیایی، عمر طولانی است.

خواص و مزایا

ضد آب، کند کننده التهاب، اسید و قلیایی، ضد موریانه، وزن سبک، عایق حرارتی، عایق صدا، جذب ضربه.
در مورد پردازش چوب نیز همینطور است و عملکرد پردازش بسیار بهتر از چوب است.
این یک جایگزین برای چوب، آلومینیوم، صفحه کامپوزیت ایده آل است.

برنامه
های کاربردی • تخته کابینت، دکوراسیون کابینت، دکوراسیون آشپزخانه.
• تخته حمام، دکوراسیون حمام، دکوراسیون حمام.
• تخته مبلمان، تخته مبلمان اتاق خواب، تخته مبلمان اتاق نشیمن، تخته تخت، تخته قفسه کتاب، تخته کمد.
ویترین ماشین

 

هزینه راه‌اندازی خط تولید ورق فوم پی وی سی

هزینه راه‌اندازی خط تولید ورق پی سی ، مهم‌ترین عاملی است که در مراحل امکان سنجی احداث کارخانه و در ارزیابی‌های مربوط به توجیه اقتصادی، مورد بررسی قرار می‌گیرد. هزینه راه‌اندازی عمدتا شامل هزینه‌های ثابت و هزینه‌های جاری می‌باشد که معمولا در طرح توجیهی خط تولید ورق پی وی سی  محاسبه می‌شود.

بیشترین هزینه‌ ثابت در راه‌اندازی خط تولید ورق پی سی، معمولا مربوط به تهیه ماشین‌آلات و تاسیسات خط تولید است و بیشترین هزینه جاری متعلق به ادای حقوق پرسنل تولید می‌باشد.  خط تولید ورق پی سی  از جمله خطوط تولیدی است که در نوع پیاده‌سازی بسیار انعطاف پذیر است و می‌تواند از کارخانه‌های کوچک زود بازده تا کارخانه‌های بزرگ با اهداف صادراتی را دربر گیرد.

 

عوامل موثر در تعیین هزینه راه اندازی خط تولید ورق پی سی

عوامل موثر در تعیین هزینه راه‌اندازی خط تولید ورق پی وی سی  عبارتند از:

  1. ظرفیت خط تولید ورق پی سی
  2. تعداد نیروی انسانی مورد استفاده در خط تولید ورق پی سی
  3. نو یا اورهال بودن ماشین‌آلات خط تولید ورق پی سی

ظرفیت خط تولید ورق پی سی

ظرفیت خط تولید، مهم‌ترین پارامتر در برآورد کردن هزینه راه‌انداری خط تولید ورق پی وی سی  است. منظور از ظرفیت خط تولید در خطوط تولید ورق پی وی سی ، میزان مواد اولیه  وارد شده به خط تولید در یک روز کاری کارخانه بر حسب تن می‌باشد.

 

نو یا اورهال بودن ماشین‌آلات خط تولید ورق پی وی سی

ماشین‌آلات خط تولید بر اساس نو یا اورهال بودن به سه دسته زیر تقسیم می‌شوند:

  1. خط تولید نو
  2. خط تولید ورق پی وی سی دست دوم (اورهال)
  3. خط تولید ترکیبی اورهال و نو

انتخاب هر کدام از خط تولیدهای نو یا اورهال، وابستگی مستقیم به میزان بودجه در نظر گرفته شده برای راه‌اندازی یک خط تولید ورق پی وی سی ارد و بر اساس مطالعات انجام شده در مرحله امکان‌سنجی احداث کارخانه، تعیین می‌شود.

خط تولید نو

خط تولید نو، خط تولیدی است که تمام ماشین‌آلات  و قالب آن از همان ابتدا به صورت نو طراحی و تولید شوند و معمولا برای افرادی مناسب است که محدودیتی برای سرمایه‌گذاری ندارند و می‌خواهند با شتاب بیشتری در بازار وارد شده و رشد کنند.

خط تولید ورق پی وی سی دست دوم (اورهال)

خط تولید ورق پی وی سی  دست دوم (اورهال)، خط تولیدی است که ماشین‌آلات آن به گونه ای بازسازی و تعمیر شده‌اند که بتوانند بدون هیچ اختلالی، فرآیند تولید را تا رسیدن به محصول نهایی انجام دهند. افرادی که تمایل به صرف هزینه کمتری برای راه‌اندازی خط تولید دارند، معمولا خریدن خط تولید دست دوم را ترجیح می‌دهند. در چنین مواردی تنها نکته‌ای که خریداران باید به آن توجه کنند، معتبر بودن شرکتی است که بازسازی ماشین‌آلات خط تولید  را انجام داده است، زیرا خریدن خط تولید دست دوم از شرکت‌ها یا اشخاص نا معتبر، می‌تواند هزینه‌های گزافی را به خریداران تحمیل کند.

خط تولید ترکیبی اورهال و نو

خط تولید ترکیبی، خط تولیدی است که برخی از ماشین‌آلات آن به صورت نو و برخی دیگر به صورت دست دوم تهیه شده باشند. تعداد و چگونگی ترکیب ماشین‌آلات اورهال و نو، بر حسب سیاست‌های تولیدی و با توجه به بودجه مورد نظر تولیدکنندگان تعیین می‌شود. به‌عنوان مثال بسیاری تولید‌کنندگان ترجیح می‌دهند فرآیند درب‌بندی توسط ماشین‌آلات دربند روسی و یا ایتالیایی انجام شود. در چنین مواردی ماشین‌آلات مورد نظر خط تولید به‌صورت کامل طراحی و ساخته می‌شوند و با دستگاه‌های اورهال شده، هماهنگ می‌گردند.

مهندس محسن شریفی راه های ارتباطی با مدیریت گروه صنعتی نوین سازان ایران:
mobile iconشماره موبایل: 09129384599
whatsapp iconواتس اپ: 09129384599
  
address iconآدرس: استان قم - کمربندی اراک ، جاده معدن ، بیست متری بهنام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *